افتتاح اولین خط گالوالوم در کشور با حضور وزیر محترم صنعت

//افتتاح اولین خط گالوالوم در کشور با حضور وزیر محترم صنعت

افتتاح اولین خط گالوالوم در کشور

با حضور وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت پروژ ه تولید ورق فولادی با پوشش گالوالوم در شرکت صنایع هفت الماس قزوین افتتاح شد.

شرکت صنایع هفت الماس با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه صنعت فولاد کشور یکی از تولید کنندگان مهم و صاحب نام در زمینه تولید ورق های فولادی نورد سرد و پوشش دار ( گالوانیزه و گالوالوم رنگی) محسوب می شود که با عنایت به توانمندی و پشتکار کارکنان و کارشناسان متخصص و خلاق توانسته است نام استان قزوین را بیش از پیش مطرح و پر آوازه نماید . در مراسمی که به همین منظور در تاریخ دهم مهر ماه سال 1398 با حضور دکتر حمانی وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت به عمل آمد ایشان ضمن افتتاح اولین خط تولید ورق فولادی گالوالوم ( ورق فولادی با پوشش آلیاژی آلومینیوم – روی ) در کشور پیرامون راه اندازی و سرعت بخشیدن به پروژه فولاد فراد در شهرک صنعتی لیا قزوین نکاتی را مطرح فرموده و قول مساعدت و همکاری دادند.

همچنین در این مراسم وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت ، با اشاره به نقش تولید و قدردانی از زحمات متولیان و دست اندرکاران صنعت فولاد در شرکت صنایع هفت الماس خاطر نشان کردند : این قبیل حرکت ها و اقدامات به ویژه در وضعیت کنونی کشور که در معرض تهدیدات و تحریم های بسیار است ، ستودنی و حایز اهمیت می باشد و با توجه به توسعه و پیشرفت خوبی که در این مجموعه صنعتی صورت گرفته ، جا دارد که مسئولین استانی و سازمان های مرتبط و ذی ربط با حمایت های خود از این صنعت و صنعت گران زمینه ارتقا و بهبود وضعیت استان و در نهایت کشور را فرهم آورند . در این مراسم علاوه بر دکتر رحمانی وزیر محترم صمت تعدادی از معاونین محترم ایشان ، خانم مهندس زرآبادی و دکتر داود محمدی از نمایندگان محترم قزوین در مجلس شورای اسلامی ، دکتر جمالی پور استاندار محترم قزوین و جمعی از مسئولین و مدیران استانی به همراه اصحاب رسانه حضور داشتند . گفتنی ست خط تولید ورق گالوالوم شرکت صنایع هفت الماس با ظرفیت 360،000 تن در سال اولین خط تولید این محصول در کشور محسوب میگردد که با اتکا به دانش و مهارت داخلی در طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی شده است.

آخرین موضاعات

1398/7/10 16:41:49