اهدای خون در شرکت صنایع هفت الماس

//اهدای خون در شرکت صنایع هفت الماس

تیم سیار انتقال خون قزوین در کارخانه صنایع هفت الماس و فولادسازی ساب مستقر شد

به گزارش روابط عمومی انتقال خون قزوین،  با تلاش مدیر کل و کارمندان انتقال خون قزوین و همکاری وهمراهی صمیمانه مدیران و مسئولین کارخانه صنایع هفت الماس و فولادسازی ساب، صبح روز شنبه سیزدهم شهریور ماه، تیم سیار انتقال خون در محل این کارخانه مستقر شد.

دکتر مریم مدرسی مدیر کل انتقال خون استان ضمن تشکر از همکاری مدیران کارخانه صنایع هفت الماس، بیان کرد: این اقدام با تلاش کارمندان انتقال خون و همکاری و پشتیبانی بسیار مناسب مدیران کارخانه صنایع هفت الماس با هدف دسترسی آسان اهداکنندگان خون و تکریم آن ها انجام شد .

دکتر مدرسی افزود : خوشبختانه این اقدام با استقبال مناسب پرسنل این کارخانه صورت گرفت و در یک شیفت صبح ۳۶ واحد خون تهیه شد که  امیدواریم  با توجه به ظرفیت موجود و حضور بالغ بر یک هزار نفر نیروی انسانی شاغل در این مجموعه صنعتی در ادامه نیز همکاری و تعاملات مناسبی صورت گیرد.
گفتنی است؛  انتقال خون قزوین در یک سال اخیر و با تلاش مدیر کل و کارمندان این اداره کل، این آمادگی را دارد که با حضور در محل های مناسب و با ظرفیت حضور بالغ بر یک هزار نفر نیروی انسانی اقدام به تهیه خون از اهداکنندگان نماید.

1400/6/16 13:19:22